niedziela, 24 październik 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Kochani, mam przyjemność poinformować, że projekt naszego Gminnego Ośrodka Zdrowia został zarekomendowany do dofinansowania w ramach programu unijnego. Otrzymamy blisko 700 tys. zł dotacji. Oznacza to, że już niebawem wprowadzimy dodatkową możliwość rejestracji przez Internet, dzięki indywidualnym kontom pacjenta każdy będzie mógł szybciej odczytać wyniki, receptę czy sprawdzić swoją historię choroby oraz zalecane leki. W ośrodku zdrowia w Piotrowicach zamontowane zostaną samootwieralne drzwi.
Zakupimy również nowy sprzęt diagnostyczny i komputery do ośrodków. Wszystko po to aby usprawnić funkcjonowanie naszej gminnej służby zdrowia i poprawić jakość życia naszym mieszkańcom.

Z pozdrowieniami
Mirosław Brzozowski
Wójt Gminy Męcinka

plakat

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie