-
wtorek, 16, czerwiec 2026 13:04
W ramach realizacji projektu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, który wspiera zainteresowanie czytaniem wśród dzieci, uczniowie klasy II i III wraz z wychowawcami, odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Męcince.
Kierownik biblioteki Elżbieta Chodor oprowadziła uczniów po pomieszczeniach bibliotecznych i zapoznała ich z księgozbiorem. Podczas spotkania dzieci i bibliotekarka czytały ciekawe baśnie. Dzieci recytowały wiersze Jana Brzechwy, rozwiązywały literackie zagadki i rysowały ulubione bajki. Na zakończenie pani Elżbieta Chodor obdarowała uczniów upominkami i słodyczami.