poniedziałek, 08 marzec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Bal KapitańskiPozdrowieniem „Ahoj” oraz dźwiękiem dzwonka żeglarskiego przywitany został każdy uczestnik pierwszego balu kapitańskiego w Męcince, który odbył się w sobotę 8. lutego.

Komandor Gminnego Klubu Żeglarskiego „Cysterska Brać” Grzegorz Dyjas wraz z członkami Klubu przygotowali prezentację na temat aktywności naszych gminnych żeglarzy.

Dziękuję Komandorowi Grzegorzowi Dyjasowi, który obchodził rocznicę 40-lecia pracy instruktorskiej za opiekę nad naszymi dziećmi z Gminy Męcinka. Naszym mieszkańcom oraz sympatykom klubu gratuluję pasji oraz dziękuję za aktywność w tak pięknej dyscyplinie sportu jaką jest żeglarstwo. Żeglarstwo to jednak nie tylko sport. To obszar aktywności społecznej, który integruje mieszkańców oraz uczy odpowiedzialności za drugiego człowieka” – powiedział obecny na uroczystości Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski. Uczestnicy Balu Kapitańskiego mogli poznać tradycje i zwyczaje żeglarskie. Były barwne przebrania, smakołyki i przede wszystkim serdeczna atmosfera.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie