wtorek, 11 maj 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Przedszkolaki senioromPrzedszkolaki Małego Księcia z Męcinki podarowały chwilę radości swoim babciom i dziadkom podczas podsumowania akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję i wręczyły zgromadzonym upominki z życzeniami wszelkiej pomyślności. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami.

 „To już trzecie w tym roku spotkanie z naszymi seniorami, które jest podsumowaniem akcji, całego cyklu spotkań i działań, które gmina podejmuje po to, żeby wynagrodzić Wasz wkład dla młodszych pokoleń. Seniorów jak i naszych przedszkolaków obejmujemy szczególną opieką” – powiedział na otwarciu uroczystości wójt Mirosław Brzozowski.

Składam serdeczne podziękowania nauczycielkom przedszkola: Ewie Bujale, Beacie Bednarczyk, Marcie Babiarz – Reczuch, Annie Łękawie oraz Izabeli Kowalskiej za współpracę przy organizacji tej uroczystości i przygotowanie naszych przedszkolaków do występów artystycznych.

W ramach gminnej akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka” w 2017r. odbyło się wiele spotkań dla mieszkańców, które miały charakter zarówno rekreacyjny, jak i edukacyjny. Spotkanie kulinarne „Przedszkolaki – seniorzy”, konsultacje i warsztaty z lekarzami, warsztaty florystyczne i wikliniarskie, spacer nordic walking, spotkanie z Policją na temat bezpieczeństwa to tylko niektóre wydarzenia zorganizowane przez Wójta Gminy Męcinka, w których mieli okazję uczestniczyć nasi seniorzy. W ubiegłą niedzielę natomiast odbył się dancing dedykowany specjalnie dla nich.

Telefon do Wójta

Telefon do Wójta
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców Gminy Męcinka zachęcam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną w każdy poniedziałek w godzinach od 8.00 do 11.00 pod numerem 76 871 34 48.

Mirosław Brzozowski
Wójt Gminy Męcinka
WÓJT GMINY MĘCINKA
W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW
PRZYJMUJE INTERESANTÓW
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH PRACY URZĘDU

Praca Wójta

Informacja z działań Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego:

Ważne telefony

Urząd Gminy: 76 870-86-23

Ośrodek Zdrowia Piotrowice: 76 870-88-78

Ośrodek Zdrowia Męcinka: 76 870-86-78

Ośrodek Zdrowia Pomocne: 76 870-89-78

Szkoła Męcinka: 76 870-82-85

Przedszkole Męcinka: 76 870-82-85

Szkoła Piotrowice: 76 870-88-06

Przedszkole Piotrowice: 76 870-88-06

GOPS Męcinka: 76 871-80-97

Gminna Biblioteka Publiczna: 76 870-86-11

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Słupie: 76 870-86-37

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Męcince: 76 870-86-28

Parafia pw. NNMP w Małuszowie: 76 873-84-95

Parafia pw. św. Marcina w Pomocnem: 76 870-89-28

Straż Pożarna: 998

Pogotowie ratunkowe: 999

Policja: 997

Pogotowie gazowe: 992

Pogotowie energetyczne: 991

Dolnośląskie Wodne Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu: 984 i 535 984 984

Deklaracja dostępności

Informacje o dostępności w dokumencie Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych RODO

Informacje o Ochronie Danych Osobowych dostępne w zakładce Dla Mieszkańca -> Ochrona Danych Osobowych RODOInformacja dla osób niesłyszących i głuchoniemych

ikonaW celu zagwarantowania osobom niesłyszącym i głuchoniemym funkcjonowania w społeczeństwie na zasadzie równości z innymi osobami, Urząd Gminy Męcinka zapewnia tłumacza języka migowego. Więcej: INFORMACJA DLA OSÓB NIESŁYSZĄCYCH I GŁUCHONIEMYCH

link Nieruchomości gminne na sprzedaż

Nabór dzieci do żłobka w Męcince

Ostatnio dodane zdjęcia do galerii

Spis 2021 logo

Gminny SMS - bezpłatny system informacyjny

Zgłaszanie awarii urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych

Ogłoszenia o konsultacjach spolecznych

Transmisja obrad sesji - na żywo

Bliżej Ludzi - Informator Samorządowy
protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie