czwartek, 01 grudzień 2022 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Wójt Gminy Męcinka, zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno – gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3), zwanej „Strategia Sudety 2030”.

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu 13 powiatów: Bolesławiecki, Dzierżoniowski, Jaworski, Jeleniogórski, Kamiennogórski, Kłodzki, Lubański, Lwówecki, Świdnicki, Wałbrzyski, Ząbkowicki, Złotoryjski, Zgorzelecki.

Konsultacje prowadzone będą od dnia 15.06 do dnia 13.07.2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem http://www.survey.ue.wroc.pl/index.php?r=survey/index&sid=718178&lang=pl.

Wypełnione w wersji elektronicznej lub w sposób tradycyjny – wydrukowane i wypełnione w formie odręcznej formularze (Załącznik: PLIK FORMULARZA PDF) można dostarczyć na adres: Urząd Gminy Męcinka, 59-424 Męcinka 11,
Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest: Pani Barbara Szyszka.


Szanowni Państwo
Wójt Gminy Męcinka serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno – gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3) - „Strategia Rozwoju Sudety 2030”.


Konsultacje mają na celu zebranie Państwa uwag, opinii i propozycji odnośnie do projektu dokumentu, który nosi nazwę „Strategia Rozwoju Sudety 2030”.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się dnia 6 lipca 2018 r. w godz. od 9.00 do 11.00 w Starostwie Powiatowym w Jaworze , ul. Wrocławska 26 – sala konferencyjna

Załącznik: Strategia Rozwoju Sudety 2030 - Projekt (format PDF)
Załącznik: Czym jest Strategia Rozwoju Sudety 2030 (format PDF)

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do udziału


Terminy spotkań konsultacyjnych w ramach konsultacji społecznych „Strategii Rozwoju Sudety 2030”

Terminy spotkań konsultacyjnych w ramach konsultacji społecznych „Strategii Rozwoju Sudety 2030”

Powiększ terminarz (format PDF)

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie